Aktualności

Waleczny Espadon przegrywa w tie-breaku

19/01/2018

Podopieczni Michała Gogola gładko przegrali dwie pierwsze partie, ale po 10-minutowej przerwie wrócili na parkiet i po heroicznej walce doprowadzili do tie-breaka. W tym nieco lepsi okazali się goście z Cerradu Czarnych Radom, którzy ostatecznie triumfowali 3:2. Pojedynek od początku nie układał się po myśli gospodarzy, którzy w ciągu kilku pierwszych minut popełnili parę błędów

Read More…

Jaskuła: Gramy o pełną pulę

18/01/2018

Już w najbliższy piątek Espadon stanie przed szansą na wywalczenie pierwszych ligowych punktów w roku 2018. Do szczecińskiej Netto Areny tym razem przyjedzie ekipa Cerradu Czarnych Radom. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Do tej konfrontacji podopieczni Michała Gogola przystępują w średnich nastrojach, ponieważ nie udało im się zapunktować w żadnym z trzech ostatnich meczów.

Read More…

Mihułka: Chcemy znów seryjnie zdobywać punkty

17/01/2018

Espadon Szczecin nie notuje ostatnio najlepszej serii. Ekipa Michała Gogola przegrała trzy spotkania z rzędu i wciąż czeka na pierwsze zwycięstwo w roku 2018. Szansa na to pojawi się w najbliższy piątek, gdy do stolicy Pomorza Zachodniego przyjadą Cerrad Czarni Radom. 0:3 z Rzeszowem i Olsztynem, teraz 1:3 w Lubinie. Dalej bez punktów, ale jakiś

Read More…

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Cerradem Czarnymi Radom

16/01/2018

Już w najbliższy piątek (19 stycznia, godz. 18:00) Espadon zmierzy się z Cerradem Czarnymi Radom. Szczecinianie powalczą o pierwsze zwycięstwo w tym roku. Serdecznie zapraszamy na trybuny Netto Areny. Bilety do kupienia tutaj.

Espadon wraca bez punktów

12/01/2018

Siatkarze ze stolicy Pomorza Zachodniego nie zdołali pokonać w wyjazdowym starciu zespołu Cuprum Lubin i ulegli nieco wyżej notowanym przeciwnikom. Spotkanie zakończyło się rezultatem 3:1 na rzecz ekipy trenera Patricka Duflosa. Od początku było widać, że szczecinianie nie weszli najlepiej w piątkowy mecz. Sporo zepsutych zagrywek, problemy z odbiorem i już po kilku minutach trzeba