Zapraszamy na charytatywny turniej siatkówki!

Duch zespolu

Charytatywny turniej siatkówki to świetny sposób na dobrą zabawę i jednoczesną pomoc w szczytnym celu.

Szczecin w Polsce jest jednym z miast, które poważnie podchodzą do siatkówki. Oprócz tego, że jest miastem z tętniącym życiem nocnym, był także gospodarzem jednego z najbardziej udanych turniejów charytatywnych.

Polska ma bogatą tradycję sportu i rekreacji. I choć nie wygląda to na sport, siatkówka jest jedną z najpopularniejszych w Polsce. Dlatego 18 maja odbył się w Szczecinie turniej charytatywny.

Turniej ten został zorganizowany przez Szczeciński Klub Piłki Siatkowej we współpracy ze znanym na całym świecie klubem siatkarskim „Bruno” z Norwegii. Była to okazja dla obu stron, aby oddać się społeczeństwu, jednocześnie uprawiając ulubioną aktywność sportową i cieszyć się więzią zespołową z kolegami z innych krajów

Turniej Giganci Siatkówki już wkrótce!

Kolejna edycja turnieju odbędzie się w przyszłym roku. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy pokazali, jak się pomaga!

Zapraszamy wszystkich graczy z Polski do walki w szczytnym celu i pomocy dzieciom chorym na raka. Na co czekasz? Dołącz do naszej niesamowitej rodziny!

Siatkarze na rzecz potrzebujących!

Zespoły składały się z graczy, którzy są nie tylko utalentowani i utalentowani, ale także mają wielkie serca. Wszyscy byli po to, aby wspierać się nawzajem i upewnić, że ich wspólna zabawa będzie wypełniona szczęściem, zabawą i śmiechem. Dołączają do turnieju możesz wesprzeć potrzebujących, a także przyczyniasz się do promowania sportu i zdrowego trybu życia w Polsce!

Giganci Siatkówki: rozpoczynamy zapisy!

W przyszłym miesiącu rozpoczną się zapisy do kolejnej edycji. Zapisać się może każdy, kto ma chęci do rywalizacji sportowej. Zawodnicy zostaną podzieleni według grup: zespoły profesjonalne, do których mogą zapisać się wszyscy profesjonalni siatkarze i zespoły amatorskie, do których może dołączyć każda osoba.