VolleyEspadon Szczecin - początki klubu siatkówki

Klub VolleyEspadon w trakcie swojego krótkiego istnienia potrafił wprowadzić niemałe zamieszanie w polskiej lidze.

Sukcesy i porażki klubu VolleyEspadon Szczecin

Największym sukcesem klubu VolleyEspadon Szczecin był awans do najwyższej ligi rozgrywkowej w Polsce pod koniec sezonu 2015/2016. Zespół zajął 3 miejsce w I lidze i uzyskał historyczny awans, który był hołdem dla tradycji szczecińskiej siatkówki.

pilka do siatkowki

Rozwój klubu VolleyEspadon Szczecin

Klub po awansie do PlusLigi stale się rozwija. Inwestuje w infrastrukturę sportową, ściąga renomowanych graczy i podejmuje dobre współprace. Dla wielu siatkarzy, klub jest pomostem w drodze do kariery w Reprezentacji kraju - jeśli dobrze sprawują się w rozgrywkach ligowych, być może dostaną powołanie na zgrupowanie, na którym będą mogli pokazać chęć do walki w biało-czerwonych barwach.

VolleyEspadon Szczecin - współczesność klubu siatkówki

VolleyEspadon Szczecin, polski klub siatkarski, znany jest z doskonałych zawodników, którzy są oddani trenerowi i walczą o dobre imię klubu.

Trener to osoba, która udziela wskazówek i wskazówek zawodnikom w drużynie. Trener powinien nie tylko posiadać wiedzę na temat tego sportu, ale także posiadać umiejętności motywowania swoich zawodników.

Trener siatkówki musi być w stanie komunikować się ze swoimi zawodnikami i rozumieć ich na głębszym poziomie. Dlatego tak ważne jest, aby coach posiadał efektywne umiejętności komunikacyjne.

Rola trenerów zmieniła się z samej wiedzy o tym sporcie, do posiadania umiejętności komunikacyjnych, które mogą zwiększyć motywację zawodników i pomóc im poprawić ich umiejętności. Klub VolleyEspadon stawia na nowoczesną szkołę trenowania siatkarzy, dlatego jako trenerów wybiera tylko tych, którzy prezentują podobny sposób patrzenia na treningi i potrafił dobrze porozumiewać się z graczami.