Stocznia Szczecińska nowym sponsorem VolleyEspadon

stocznia w Szczecinie

Stocznia Szczecińska zawsze była czymś więcej niż tylko miejscem budowy statków. To także ważna część historii miasta i zawsze była ważną częścią morskiej historii Polski. Biznes utożsamiany z lokalnym społeczeństwem chce być identyfikowany z tak ważnym dla całego kraju sportem. Władze stoczni rozumieją, jak ważne jest promowanie sportu wśród młodzieży i dzieci.

Stocznia Szczecińska sponsorem klubu piłki siatkowej - co dalej?

Stocznia Szczecińska będzie firmą, która została sponsorem klubu siatkarskiego. Na przodzie koszulek będzie widniała nazwa i logo firmy.

Stocznia Szczecińska jako nowy sponsor już wniosła swój wkład do zespołu na wiele różnych sposobów. Jednym ze sposobów jest wsparcie ekonomiczne, które obejmuje przekazanie części swoich produktów jako nagród meczowych oraz dofinansowanie pensji zawodników klubu i pracowników.

Drugim sposobem, w jakie będą mogli wnieść swój wkład, będzie możliwość przyznawania dodatkowych stypendiów, które pomogą wszystkim młodym siatkarzom, którzy są lub chcieliby zostać zawodowymi sportowcami w Polsce, należącymi do tego elitarnego poziomu. To również dodatkowe wsparcie dla tych, którzy rozważają karierę naukową na lokalnym uniwersytecie.

Stocznia Szczecińska sponsorem klubu piłki siatkowej - pierwsze efekty

Stocznia Szczecińska to wiodąca firma stoczniowa w Polsce i nowo wybrany sponsor naszego klubu. Celem obu z nich jest zapewnienie ludziom możliwości zatrudnienia i wdrożenie wartości takich jak internacjonalizm, otwartość i współpraca w społeczeństwie, aby dokonać pozytywnej zmiany.

Siatkówka jest popularna w Polsce od dziesięcioleci, ale ostatnio jej popularność wzrosła z powodu zwiększonego nagłośnienia w mediach i ostatnich sukcesów na Mistrzostwach Europy w Siatkówce.