Wyniki meczów w PlusLidze

PlusLiga to najwyższa profesjonalna liga siatkówki w Polsce. W zawodach biorą udział 24 drużyny i walczą o cztery trofea.

Ten artykuł zawiera podsumowanie wyników wszystkich meczów rozegranych między październikiem 2018 a kwietniem 2019. Zawiera również listę drużyn, które znalazły się w finałowej czwórce, a także kilka najważniejszych statystyk, dzięki czemu możesz się zorientować jak przebiega ten konkurs.

Wyniki meczów PlusLigi w sezonie 2018/2019

Mistrzostwo kraju zdobył zespół ZAKSA Kędzierzyn Koźle. To dla zespołu 8 mistrzostwo kraju. Na drugim i trzecim miejscu znalazły się zespoły ze stolicy i Jastrzębia-Zdroju.

Wyniki meczów PlusLigi w sezonie 2017/2018

Na pierwszym miejscu w tabeli sezonu 2017/2018 uplasował się zespół PGE Skra Bełchatów. Jest to jeden z najbardziej utytułowanych polskich zespołów z 9 mistrzostwami ligi na koncie. Na podium uplasowały się drużyny ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Trefl Gdańsk.

Wyniki meczów PlusLigi w niedzielę

W niedzielę sezon PlusLigi zakończył się dla PGE Turowa w najlepszy możliwy sposób. Finałowy mecz wygrali z Olimpią Basajną 3:0.

Peroja, który był MVP tego meczu, zdobył 25 punktów i został wybrany zawodnikiem meczu.

Zwycięstwo sprawiło, że PGE Turów zajął drugie miejsce w ligowej tabeli z rekordem 36-19, a także zakwalifikował się do gry w turnieju czworokątów w tym sezonie.

Wyniki meczów PlusLigi w sobotę

W sobotę PlusLiga zakończyła swój pierwszy tydzień rozgrywek pięcioma meczami.

Jeśli chodzi o wyniki, PGE wypadło 3-1, ZAKSA 2-2, a UTA 1-2. Pod względem sumy punktów nadal prowadzi PGE z 1435 punktami, za nią UTA 1230 i ZAKSA 975.

Wyniki meczów PlusLigi w piątek

PlusLiga w piątkowy wieczór dostarczyła wszystkich emocji i nieprzewidywalnych momentów, jakich można spodziewać się po sportowym wydarzeniu. Było to w dużej mierze spowodowane starciem pięciu setów, w którym wzięli udział wicemistrzowie i mistrzowie zeszłęgo sezonu.

Wyniki meczów PlusLigi w czwartek

Po pasjonującej walce jeden na jednego lider PlusLigi odniósł do domu zwycięstwo nad rywalem dwoma setami.